ЧистоТел


chistotel
оцінка: (відгуків - 1)


Продаж:
 
Доставка:
   
Не працює посилання?

Виробник натуральної косметики та виготовленого вручну мила ЧистоТел пропонує нам натуральні засоби догляду за собою. На сайті можна знайти широкий асортимент різноманітної косметики, ціни, а також оформити замовлення.

косметика чистотел

Мантісон оцінив виробника на 28.04.15 11:54
Спробувала замовити бальзам для губ у тубі, як на світлині в магазині виробника. Телефонують підтвердити замовлення, домовляємося про все, і в самому кінці бесіди мені повідомляють, що бальзам у баночці, а не у тубі. Я скасовую замовлення, на що пані операторка почала вчити жити, ну а шо: "а что такоє, девочкі вот мізінчіком наносят і нічєго, ви тоже так можєтє." Пфф, не можу, це бридко. Взагалі, дивно якось, що інформація у магазині не відповідає дійсності
ЕКАТЕРИНА 3.11.14 23:03
НЕ УВИДЕЛА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ТРИКОТАЖНОЙ ОДЕЖДЫ ДЛЯ ДЕТЕЙ И ВЗРОСЛЫХ ЛУЛИ luli.com.ua.
И НЕТ РАЗДЕЛА БЫТОВОЙ ТЕХНИКИ. МОГУ ПОДСКАЗАТЬ НЕСКОЛЬКИХ. ЭТО MAGIO magio.kiev.ua, NORD. МОБИЛЬНЫЕ ТЕЛЕФОНЫ И ЗАРЯДНЫЕ УСТРОЙСТВА BORTON
admin 5.11.14 2:04
Во-первых, отключите капслок
Во-вторых, каталог находится в состоянии постоянного наполнения, и тот факт, что Вы не увидели какого-то производителя ни капли нас не удивляет, т.к. производителей сотни, а нас мало.
Ну и 3. Норд никогда не попадет в наш каталог, т.к. бизнес регионалов мы не добавляем. Раздел с техникой запланирован, скоро появится, не паникуйте, все будет :)
admin 5.11.14 2:07
а мажио обычная китайщина, изготовленная по заказу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число