POOLPARTY


poolparty
оцінка: (відгуків - 5)


Продаж:
   
Доставка:
   

POOLPARTY - молодіжний український бренд сумок. На сайті виробника ви знайдете сумки з натуральної та штучної шкіри, з котону та синтетичних матеріалів. пулпаті сумки

Ольга оцінив виробника на 11.04.16 14:34
Купувала дуту сумку з оленями - дуже сподобалась. Зручна, містка, атмосферна для зими і гарно дивиться із зимовим одягом. Справжня знахідка!
Людмила оцінив виробника на 26.09.15 11:55
У мене така, тільки молочного кольору. Вишукано проста. Якісна. Зручна. Ношу із задоволенням!
Віка оцінив виробника на 19.08.15 15:03
Півтора роки тому придбала сумку цієї марки. Неймовірно задоволена!!! Модель дуже проста і тим дуже крута, всі подружки заздрять. Якість пречудова. Я переймалась, що не витримуватиме моїх навантажень, але весь час в сумці ноутбук, та багато дівочих речей і їй хоть би й що)
Любов оцінив виробника на 24.07.15 1:57
Хотіла купити наплічник саме від українського виробника, замовила на сайті джинсовий наплічник. Дуже НЕ рекомендую - хоч якість пошиття відносно непогана, тканина фарбує світлі речі, коли просто носиш наплічник. Після того як у мене пофарбувалася дорога замшева сумка (просто висіла поряд з наплічником), думаю цей наплічник викинути. За таку ціну матеріали мають бути кращими... До речі, відгуки на своєму сайті виробник не публікує.
Марина оцінив виробника на 20.07.15 14:43
Рік тому замовила собі сумку даної фірми. Коли купувала було бажання придбати саме українського виробництва. Сумкою дуже задоволена якість шкіри та пошиття відміна.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Вiльний Iнтернет
  Каталог радить
Тут може бути ваша реклама
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter