ЯКА


yaka
оцінка: (відгуків - 3)


Продаж:
     
Доставка:
 
Не працює посилання?

ТМ «ЯКА» - це українська натуральна косметика. Бренд добре відомий завдяки широкому представленню в різноманітних роздрібних мережах. Компанія має власні виробничі потужності, лабораторії, дослідницькі центри, землі для вирощування різноманітних рослин. Вся продукція, вироблена компанією, пройшла сертифікацію і відповідає поточним стандартам якості. Ознайомитися з продукцією компанії і дізнатися, де продається косметика ТМ «ЯКА» можна на сайті бренду, там, до речі, можна і замовити продукцію.

косметика яка

ЮльЦя оцінив виробника на 17.07.18 21:21
купували вершки для шкіри,сподобались. ось навіть влітку користуюсь, вони не липнуть. Сподобався шампунь проти лупи антибактеріальний, для чоловіка- саме те. Маю кондиціонер для фарбовоного волосся,єдине "але"- запах,надто відчутний і нав'язливий,як для натур.косметики,та і самого живлення не дуже то можна відчути,хіба щоб розчесатись,якщо продукт саме для пофарбованого волосся( не спаленому,ні). І ще два мінуси. Для мене значні. Добре,якщо на подарунок і оформлення з гілочками- квіточками- ягідками,там зрозуміло. А якщо просто зелена банка з шампунем і навіть не літр,а лиш 0,5 за 88 грн. Чому такі ж ціни,як і на італійську,німецьку косметику?!! І чому ,наприклад,у Кропивницькому маю обходити все місто,щоб знайти бодай щось НАШОГО бренду?!! Знаджу рідко,поодинокі екземпляри в аптеках,тому бал знімаю за ціну і рідкісність,щодо якості- заважають гучні віддушки. Пишу це не тому, що баба яга проти,а зі сподіванням на те,що наші коменти таки хтось читає).
Анна оцінив виробника на 12.02.16 11:52
Я просто поражена качеству и такой доступной цене! Я правда не ожидала!
У меня шампунь с облепиховым маслом и волосы лежат так замечательно,давно такого не было, очень пахнут приятно, блестят и очень легко расчесываются!!!
Просто супер! Реально рекомендую.
Олександра оцінив виробника на 9.12.15 13:02
Мені подобається пінка для обличчя, вершки для обличчя, флюїд, масло для тіла. Нещодавно замовила ще гідро-гель для обличчя і дігтярне мило. Я вражена якістю і ціною)) Хочеться замовити різної продукції і ще....і ще..
Мирка 14.05.15 17:31
маю шампунь з льоном цієї марки і пінку для вмивання. задоволена обома засобами. пінка - мяка для шкіри і пахне ефірною олійкою, а шампунь добре підживлює волосся. єдине,що він мало піниться, тому швидко використовується,не економний(
Марічка 1.04.15 22:19
Я спробувала шампунь з олією льону (для укріплення волосся) - ВІН ДІЄ! Я здивована, не дуже очікувала на позитивний результат.
Валентина 26.03.15 14:11
Очень хорошее качество, все натуральное и цены радуют,дешевле чем заграничная продукция, а качество на высоте.
Kira 5.12.14 2:58
На сайті зазначено де можна купити. Переносіть виробника до іншого розділу.
admin 8.12.14 20:13
дякуємо, що повідомили. перенесли :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число