Про каталог


Всім привіт! Хоча назва каталогу і говорить сама за себе, але дозвольте розповісти вам для кого і для чого створений даний каталог українських виробників товарів.

Навіщо створено каталог ?

Дуже велика частина населення просто не знає про те, що у нас виробляються товари для щоденного вжитку. Скільки разів кожен з нас робив усвідомлений вибір на користь українських виробників, при покупці товару? Ідея створення каталогу, прийшла після того, як з'ясувалося, що у багатьох друзів їхні родичі, колеги і товариші навіть не підозрюють про існування українських виробників! Люди приречено погодилися купувати китайські та турецькі товари низької якості, мовляв, а що поробиш, адже у нас на ринку свого і немає зовсім. Мета каталогу — донести до споживачів, до всіх, що наш виробник існує, він живий всупереч усьому і продовжує розвиватися. Товари, які виробляються в Україні, відповідають поточним стандартам якості, а за ціною вони часто бувають дешевше закордонних аналогів. Розповісти покупцям про наших виробників — основна мета каталогу.

У мережі досить каталогів українських підприємств, навіщо ще один?

Справа в тому, що у всіх каталогах, які ми переглянули, нас, як споживачів щось завжди не влаштовувало. Елементарний приклад — в каталозі представлено інтернет-магазин, що продає якийсь дешевий китайський ширвжиток. Кхм, таких магазинів у нас достатньо, і вони у всіх на слуху. А ось ті, хто щось корисне виробляють мало популярні. Ми вважаємо, створення нашого каталогу українських виробників, задовольнить покупців, які хочуть користуватися товарами, виробленими в Україні. Цей каталог для тих, хто цінує наше виробництво і хоче його підтримати. Отже, даний каталог унікальний.

Який інтерес це представляє для творців каталогу?

Такий же, як і для відвідувачів — зібрати в одному місці максимальну кількість даних про виробників та їх продукцію. Все почалося з екселевского файлу, в якому зберігалися посилання на сайти виробників. Файл поступово став збільшуватися і доповнюватися. Звичайно, кожен може зберігати подібний файлик, погодьтеся? Але ж куди простіше буде здійснювати пошук, коли буде єдина база даних, перевірена самими покупцями.

Як я можу допомогти каталогу українських виробників?

Якщо вам відомо про якогось виробника, якого немає в каталозі — повідомте нам в коментарях або за допомогою email . Придбали товар і бажаєте поділитися враженнями? Лишайте коментарі з оцінками до сторінок виробників. Всі відгуки повинні бути засновані на особистому досвіді і носити адекватний характер. Ми будемо перешкоджати попаданню до каталогу відвертої реклами та недобросовісної конкуренції. Ще одним з напрямків роботи каталогу є створення діалогу між виробником і покупцем. Так-так, саме цього ми хочемо домогтися.

Я представляю виробника товарів, але нашого підприємства немає в каталозі, що робити?

Зв'яжіться з нами! Ви ж прочитали вище про діалог між покупцем та виробником? Ви можете стати його учасником прямо зараз — повідомте про своє підприємство. Але перед цим переконайтеся, що ваша діяльність відповідає вимогам каталогу. При бажанні ми можемо організувати інтерв'ю з вашим представником, або зробити огляд товару, для подальшої публікації на сторінках каталогу українських виробників. Повірте, такі от невеликі кроки і є початком діалогу, вони дуже важливі. Нас цікавлять саме ті підприємці, які виробляють товари, а не перепродають іноземні товари, як більшість. Якщо ви відноситеся до тих, хто випускає одяг, взуття, галантерею, побутову хімію, косметику або інші товари — розкажіть про себе, можливо, споживачі про вас раніше не чули.

Наш сайт додано, але опис нам не подобається!!111 Видаліть це!!

Який сайт - такий й опис. Ми завжди виступали та будемо виступати за зручні сайти та магазини, світ крокує вперед, якщо ваше підприємство відстає - це чудова нагода наздогнати інших та сповістити про це редакцію. Кого додавати та видаляти редакція вирішує самостійно. Іронічні коментарі в описах до сайтів цілком адекватні та співпадають з думкою редакції. Хочете прибрати іронію? Це чудово! Покращуйте свій сайт! Найпоширеніші помилки, що дратують покупців ми зібрали в одній статті.

P.S. Дорогі покупці і виробники, не соромтеся — залишайте свою думку, відгуки, діліться досвідом. Так ми допоможемо один одному.

  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter