Про каталог


Всім привіт! Хоча назва каталогу і говорить сама за себе, але дозвольте розповісти вам для кого і для чого створений даний каталог українських виробників товарів.

Навіщо створено каталог ?

Дуже велика частина населення просто не знає про те, що у нас виробляються товари для щоденного вжитку. Скільки разів кожен з нас робив усвідомлений вибір на користь українських виробників, при покупці товару? Ідея створення каталогу, прийшла після того, як з'ясувалося, що у багатьох друзів їхні родичі, колеги і товариші навіть не підозрюють про існування українських виробників! Люди приречено погодилися купувати китайські та турецькі товари низької якості, мовляв, а що поробиш, адже у нас на ринку свого і немає зовсім. Мета каталогу — донести до споживачів, до всіх, що наш виробник існує, він живий всупереч усьому і продовжує розвиватися. Товари, які виробляються в Україні, відповідають поточним стандартам якості, а за ціною вони часто бувають дешевше закордонних аналогів. Розповісти покупцям про наших виробників — основна мета каталогу.

У мережі досить каталогів українських підприємств, навіщо ще один?

Справа в тому, що у всіх каталогах, які ми переглянули, нас, як споживачів щось завжди не влаштовувало. Елементарний приклад — в каталозі представлено інтернет-магазин, що продає якийсь дешевий китайський ширвжиток. Кхм, таких магазинів у нас достатньо, і вони у всіх на слуху. А ось ті, хто щось корисне виробляють мало популярні. Ми вважаємо, створення нашого каталогу українських виробників, задовольнить покупців, які хочуть користуватися товарами, виробленими в Україні. Цей каталог для тих, хто цінує наше виробництво і хоче його підтримати. Отже, даний каталог унікальний.

Який інтерес це представляє для творців каталогу?

Такий же, як і для відвідувачів — зібрати в одному місці максимальну кількість даних про виробників та їх продукцію. Все почалося з екселевского файлу, в якому зберігалися посилання на сайти виробників. Файл поступово став збільшуватися і доповнюватися. Звичайно, кожен може зберігати подібний файлик, погодьтеся? Але ж куди простіше буде здійснювати пошук, коли буде єдина база даних, перевірена самими покупцями.

Як я можу допомогти каталогу українських виробників?

Якщо вам відомо про якогось виробника, якого немає в каталозі — повідомте нам в коментарях або за допомогою email . Придбали товар і бажаєте поділитися враженнями? Лишайте коментарі з оцінками до сторінок виробників. Всі відгуки повинні бути засновані на особистому досвіді і носити адекватний характер. Ми будемо перешкоджати попаданню до каталогу відвертої реклами та недобросовісної конкуренції. Ще одним з напрямків роботи каталогу є створення діалогу між виробником і покупцем. Так-так, саме цього ми хочемо домогтися.

Я представляю виробника товарів, але нашого підприємства немає в каталозі, що робити?

Зв'яжіться з нами! Ви ж прочитали вище про діалог між покупцем та виробником? Ви можете стати його учасником прямо зараз — повідомте про своє підприємство. Але перед цим переконайтеся, що ваша діяльність відповідає вимогам каталогу. При бажанні ми можемо організувати інтерв'ю з вашим представником, або зробити огляд товару, для подальшої публікації на сторінках каталогу українських виробників. Повірте, такі от невеликі кроки і є початком діалогу, вони дуже важливі. Нас цікавлять саме ті підприємці, які виробляють товари, а не перепродають іноземні товари, як більшість. Якщо ви відноситеся до тих, хто випускає одяг, взуття, галантерею, побутову хімію, косметику або інші товари — розкажіть про себе, можливо, споживачі про вас раніше не чули.

Наш сайт додано, але опис нам не подобається!!111 Видаліть це!!

Який сайт - такий й опис. Ми завжди виступали та будемо виступати за зручні сайти та магазини, світ крокує вперед, якщо ваше підприємство відстає - це чудова нагода наздогнати інших та сповістити про це редакцію. Кого додавати та видаляти редакція вирішує самостійно. Іронічні коментарі в описах до сайтів цілком адекватні та співпадають з думкою редакції. Хочете прибрати іронію? Це чудово! Покращуйте свій сайт! Найпоширеніші помилки, що дратують покупців ми зібрали в одній статті.

P.S. Дорогі покупці і виробники, не соромтеся — залишайте свою думку, відгуки, діліться досвідом. Так ми допоможемо один одному.

  Реклама
блог про українських виробників
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter