Правила


Правила користування каталогом українських виробників "Зроблено в Україні"

Загальні положення:

 1. Адміністрація каталогу визначає правила поведінки у ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення у каталозі автоматично означає вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
 3. Всі права на будь-які матеріали (огляди, унікальні описи діяльності виробників, світлини до оглядів, тощо), опубліковані на сайті, захищені відповідно до українського та міжнародного законодавства про авторське право та суміжні права.
 4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів, які розміщені на сторінках каталогу, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думки авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.
 5. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом:

 1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою MadeInUA.org
 2. Коментарі можуть лишать тільки авторизовані користувачі (ті, хто підтвердив свою email адресу).

У каталозі "Зроблено в Україні" заборонено:

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
 2. Будь-який hate speech спрямований на дискримінацію за релігійними, політичними, світоглядними, расовими, етнічними, національними та сексуальними ознаками.
 3. Будь-яка образлива поведінка щодо авторів статей і всіх учасників ресурсу.
 4. Самореклама заборонена! Хочете повідомити про себе — пишіть на info@madeinua.org
 5. Накрутка рейтингу виробниками. У разі виявлення таких випадків, коментарі до сторінки виробника буде видалено та прибрано можливість лишати будь-які коментарі. 

Модерування:

 1. Перший коментар, що лишає користувач, премодерується та узгоджується адміністраторами сайту. За умови узгодження коментаря, надалі користувач може лишати коментарі без премодерації.
 2. Коментарі, що порушують правила каталогу, опубліковані не будуть.
 3. Якщо ви вважаєте, що ваш коментар видалено випадково, або сталася помилка, зв'яжіться з адміністратором сайту за допомогою емейла.
 4. Сторінки виробників створює адміністрція, доступ до сайту має тільки адміністратор. Всі зміни на сторінках виробників попередньо узгоджуються з адміністрацією.
 5. Правила створення та наповнення сторінок однакові для всіх: опис діяльності виробника має бути обсягом до 500 друкованих знаків та написаний від третьої особи однини.
 6. Адміністрація лишає за собою право деактивувати сторінку виробника, якщо посилання на сайт, інтернет-магазин або сторінку у соціальних мережах бренду не завантажується належним чином. Ми зацікавлені в наданні лише актуальної інформації, тож неробочі сайти будуть безжально виключатися з переліку виробників.

Підсумкові положення:

 1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 3. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter