А яка у вас еко-торба? Огляд українських брендів

2 квітня 2019

Еко-тренди ширяться світом, і нашу країну не оминають. Тішить, що певний попит призвів до появи виробників різноманітного екологічного пакування. Еко-торба, авоська, мішечки для продуктів – саме про виробників цих товарів сьогодні і розповідаємо.

еко-торба шопер

Еко-торба, мішечки, авоська? Обирайте

Різнокольорові стильні торбинки для овочів та фруктів від «Торбинкова Людинка». Ще в такі торбинки можна купляти крупи та інші вагові продукти, що не потребують додаткового захисту. Коштує така еко-торба 40 грн.

еко-торба

Знайомтесь, виробник «Avoska», не повірите, але виготовляють таки авоськи в’язані і плетені! Різнокольорові: яскраві та стримані – обирайте під настрій, характер та свій образ. У бренда є інтернет-магазин, де ви можете замовити і купити авоську, вартість від 149 грн. 

купити авоську

авоська

Еко-бренд «GREEN ELVIS» виготовляє різноманітні мішечки (розміри від xs до l), навіть для багетів. Також в магазині можна купити сумку-шопер, а вже туди складати всі покупки з мішечками. Ціни від 48 грн. А купити еко-торбу можна як у виробника, так і у магазині «Avoska» з попереднього абзацу. 

мішечок для продуктів

еко-торба

Набори мішечків, еко-торби, сумки, монетниці від «SVOЯ TARA» вже знайшли прихильників та прихильниць, може й вам сподобається концепція виробника? Ціни різняться, адже в наборах різна кількість торбинок. 

набір мішечків для продуктів

Сітки та мішечки для продуктів, гігантський шопер, та навіть багаторазові бахіли виготовляє «Bilka». Мішечки представлено з плащівки, льону та сітки – в залежності від типу продуктів, обирайте зручне пакування. А ще бренд виготовляє органайзери для мішечків, як альтернативу пакету з пакетами. Ціни від 25 грн за торбинку для сухофруктів. 

еко-торба шопер

мішечок для продуктів

«Dobra Torba» виготовляє комбіновані мішечки з плащівки та сітки – майже вічні. Завдяки сітці забезпечується вентиляція продуктів. А еко-торба з плащівки чудово вмістить всі ваші покупки. Велика торба-пакет від 200 грн, сітчасті мішечки – від 75 грн. 

еко-торба

багаторазовий мішечок для продуктів

Бренд «NEW LIFE» виготовляє шопери та мішечки з бавовни. Декілька моделей сумок-шоперів, різноманітні кольори мішечків – обрати є з чого. Ціни починаються від 32 грн. 

екоторба

еко-торба

«Nopackage» – назва говорить сама за себе. В асортименті прозорі і не дуже мішечки для продуктів. Авторка проекту радо ділиться досвідом користування на сторінці бренду. 

еко-торба

Якщо ж душа бажає яскраву торбу, то і це не проблема, їх ви знайдете на сторінці romles_eco. Геометричні, флористичні, тваринні візерунки, вам який?

екоторба

Як бачите, українські виробники реагують на попит та створюють цікаві варіанти пакування продуктів харчування.

Коментарі (3)

Alex 24.07.21 9:14
дякую за статтю! буду чекати ще на цікаві новини від вас
К 21.07.20 11:26
що означають "животні" візерунки?
Admynka 30.07.20 8:37
Означає, що в тексті помилка, а ви замість коректного виправлення за допомогою такої функції, що передбачена на сайті, виплескуєте тут свою пасивну агресію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter