Дезодоранти ТМ Еколюкс

20 вересня 2016

Раніше ми публікували огляд зубних паст ТМ Еколюкс, тоді огляд викликав бурхливі коментарі. Нині бренд багато чого змінив, тепер у компанії на сайті є українська, а етикетки продукції на лицьовій стороні також промарковано калиновою. Та за цей час з'явилися нові товари, тож сьогодні у нас три огляди дезодорантів ТМ Еколюкс від різних оглядачок та одного оглядача.

Нині виготовляється чотири види дезодорантів: Чарівна троянда, Сонячний цитрус, Ніжність, Для чоловіків. Про всі чотири різновиди дезодорантів і написали наші оглядачки. Приємного знайомства :)

дезодоранти українського виробництва

Дезодоранти — то є наш біль. В мене та чоловіка є багато претензій до виробників дезодорантів. Щоправда, ми користувалися звичайними засобами різних відомих торгових марок. Зараз вони вже чимало коштують, враховуючи те, що майже не допомагають. Хіба шо розбавляють піт косметичним запахом.

Для огляду ми отримали два дезіка: "Сонячний цитрус" та "Для чоловіків". Два тижні ми активно ними користувалися, зауважимо, що обставини видалися для цього майже екстремальні: в мене почався тиждень екзаменів до аспірантури, а чоловік відвідує тренування з міні-футболу. 

Дизайн упаковки

Дезодорант розфасовано в пляшечки з розпилювачем. Мене таке пакування повністю задовольнило, видалося зручним. Дезік я брала з собою, він добре розташовується в сумці. Кришечка, що накриває розпилювач, тримається міцно, в сумці не злітає, як це буває з подібним типом пляшок. 

Чоловік зауважив, що розпилювач занадто тугий, тому суміш розпилюється занадто сильним струменем. Мені так не здалося.

Зовнішній вигляд ми б оцінили, як нормальний. В дезіках вишуканість — не є головне.

чоловічий дезодорант українського виробництва

Спосіб використання

На пляшці детально розписано, як ним користуватися, це дуже добре для таких, як ми, які прочитали на другий день користування, що треба струшувати пляшечку перед застосуванням та розбризкувати на відстані 15 см від тіла. Ми все робили не так, і можу сказати, що загалом треба завжди все читати: дезодорант дійсно більш ефективний та приємний в користуванні, якщо дотримуватися тих порад.

дезодорант еколюкс чоловічий

Запах

Супер перевага цього засобу в відсутності стійкого запаху! Це беззаперечно сподобалось і мені, і чоловікові, навіть особливо чоловікові, він дуже прискіпливий щодо запахів і завжди страждав від того, що запах дезодоранту сперечається з духами. Дезодорант має свій слабкий запах, але після нанесення він не відчувається, просто є відчуття свіжості, і все.

Результат

Одразу, як ми почали користуватися продукцією ТМ Еколюкс, ми зрозуміли, що нарешті задоволені дією дезодоранту.

Зникло гидке відчуття липкості під пахвами, характерний запах поту відсутній.

Дуже важливо те, що немає плям на одязі — наша претензія №1 до дезіків. Рідина не має кольору, вона подібна до водички: швидко всотується, чи то випаровується, а навіть, якщо одягаєшся одразу, трохи намокла тканина одразу висихає без плям.

Чоловік задоволений тим, що його сорочки та футболки тепер не треба відпирати під пахвами окремо, а лише потім класти до пральної машини. Зараз це не потрібно.

З екстремальними умовами дезік справляється відмінно. На екзаменах я хвилювалася та пітніла, але піт не мав запаху, та не залишався плямами на одязі. Мої куплені для екзаменів вишиванки залишилися свіжими (і біла, і чорна!).

Випробування міні-футболом після робочого дня дезік також пройшов непогано, чоловік сказав, що навіть не очікував такого ефекту — відсутність запаху та липкості.

Взагалі, експериментально ми вияснили, що дезік максимально працює на протязі 6 годин, далі можна ще раз його використати, за потреби.

дезодоранти українського виробництва

дезодорант українського виробника

Висновки

Ми стали фанатами цієї ТМ, вже порадили нашим друзям та родичам. Після цього навіть писати вже нічого не треба. Хоча ні, варто додати, що після двох тижнів активного використання пляшки ще повні, ні на п’яту частину не використали.

А ще два дезіки дісталися Аліні, нашій найактивнішій оглядачці:

Зазвичай я користуюсь твердим антиперспірантом для чоловіків. Не те щоб сильно пітнію, просто ефект та запах подобаються. Тому тестування дезодоруючих спреїв протягом двох тижнів було для мене викликом, адже я від подібних продуктів просто відвикла.

трояндовий дезодорант еколюкс

Першим був спрей "Чарівна троянда". Пахне дійсно трояндою, щось середнє між реальною квіткою та нейтральним милом. Запах нестійкий, зі шкіри зникає протягом години, але залишається на одягу. Після нанесення на шкіру не залишає подразнень та якихось інших неприємностей, навіть після гоління під пахвами. Спортивних навантажень цей спрей не витримав, але на спокійне повсякдення – непоганий варіант.

склад дезодоранту еколюкс

Дезодорант-спрей "Ніжність" я тестувала другим. Одразу відмітила для себе малюнок на упаковці J Сподобався, і, як на мене, цілком пасує вмісту флакона. Цей спрей має легкий аромат цинамону (кориці) та містить у складі коричну кислоту.

склад дезодоранту ніжність

Аромат виявився стійкішим за трояндовий. Він навіть витримав моє інтенсивне півгодинне тренування! Але під час використання з’ясувалось, що я, напевно, входжу до групи людей з особливою чутливістю до компонентів цього дезодоранту. Через хвилину після розпилення під пахви шкіра червоніла, через 10 хвилин почервоніння зникало. При цьому ніяких інших реакцій не спостерігалося (печіння, свербіж, висипи тощо). Тож я продовжила користуватися цим спреєм, бо його запах і властивості мені сподобалися більше, ніж у трояндовому.

дезодорант українського виробництва

В цілому ці спреї мені здалися непоганим варіантом для людей, які піклуються про натуральність продуктів, якими користуються.

 

 

Від редакції. Цього разу ми отримали продукцію не поштою, а особисто зустрілися з представниками бренду. Пані Юлія все докладно розповіла, згадували минулий огляд та деякі неприємні моменти. Але, попри негативний досвід, бренд розвивається та росте, а судячи з настрою пані Юлії, вона не збирається на цьому зупинятися. Така завзятість дивує та захоплює! Так як дезодоранти нам привезли прямо з виробництва, на них ще не встигли проставити дати виготовлення, тому дати відсутні, не сваріть за це виробника, добре?)

На сайті виробника є розділ Де придбати продукцію Еколюкс, там можна подивитися адреси магазинів та інтернет-крамниць у вашому місті.

 

Коментарі (1)

Ольга 27.12.17 7:34
Усі сайти з продукцією Еколюкс у Києві російськомовні. Чимало крамничок з недійсними адресами дивна стратегія продажу українських виробників в Україні

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter