Огляд шкарпеток Nero Tie Style

27 грудня 2018

Цього разу у нас два відгуки, першою свої враження надіслала Аліна.

 шкарпетки українського виробництва

Львів впевнено відбирає у Житомира славу шкарпеткової столиці :D Це спостереження народилося, коли мені випала нагода протестувати шкарпетки нового львівського бренду Nero Tie Style. Для огляду я обрала пару Violet Swallow Socks – фіолетові з галочками. Водночас вони виглядають і стриманими, і трохи бешкетними, тож пасуватимуть до багатьох міських стилів одягу.

шкарпетки українського виробництва

Шкарпетки були складені в гарненьку коробочку, додатково до пари пришитий паперовий ярлик з позначкою розміру і складу тканини. Коробочка потішила, а от для від’єднання пришитого папірчика довелося шукати ножиці, адже відривати його я не ризикнула, щоб не пошкодити самі шкарпетки. Це здалося незручним, адже не завжди ножиці під рукою, а випадково розірвати ниткою нову шкарпетку завжди дуже прикро.

шкарпетки українського виробництва

При першому використанні тканина шкарпеток здалася трохи «скляною». У складі виробник вказує 90% бавовни, 7% поліаміду і 3% еластану, тож мої відчуття були мабуть саме через поліамід. Модель шкарпеток досить вдала для холодного періоду року: вони достатньо високі, мають широку м’яку резинку, яка не дає шкарпетці сповзти з литки, але при цьому не тисне і не залишає на шкірі червоних слідів.

шкарпетки українського виробництва

Після першого ж прання жорсткість тканини минулася. Після кількох наступних шкарпетки виглядають чудово, вони не всілися і не покошлатилися, резинка тримає так само добре.

Тест-драйв пройдено успішно, тож впевнено додаю шкарпетки Nero Tie Style у список рекомендацій.

А другий огляд шкарпеток робив Тарас:

Бренд Nero Tie Style бере свій початок в 2017 році із основною ідеєю – популяризації яскравих шкарпеток для чоловіків та жінок.

Це вже мій другий бренд "яскравих" шкарпеток і загалом я дійшов до висновку, що для різноманітних візерунків та великої кількості кольорів шкарпетка – це один із найскладніших елементів одягу. Вона розтягується, а матеріали, що використовуються для візерунків часто дуже чутливі до режимів прання.

шкарпетки

На мою думку, в NTS знайшли чудове поєднання візерунків, бавовни та синтетики. Не зважаючи на "кольоровість", якість виконання дуже висока і навіть після кількох циклів прання тримають колір і форму. На відміну від конкурентів, не схоже, що ці шкарпетки сильно витираються, якщо в них ходити без взуття вдома.

шкарпетки українського виробництва

І останнє, але не менш важливе – шкарпетки мають чудове оформлення упаковки і будуть чудовим подарунком друзям або комусь із родини.

шкарпетки

Коментарі (2)

Іван 10.04.19 10:33
Дуже люблю різнокольорові шкарпетки з візерунками. Ще сім років тому їх було важко знайти в магазинах, а зараз ситуація змінилася на краще. Окремо тішить, що цікаві варіанти пропонують українські виробники.
Admynka 10.04.19 10:55
Іване, дякуємо за коментар. Так, дійсно, ще буквально п'ять років тому знайти цікаві яскраві шкарпетки було важко, і було всього двійко виробників. Нині ж вибір чималий, і це дуже класно :) Самі тішимось з цього)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter