Огляд засобів Uspix: крем живильний, мус для вмивання, шипшинова маска

23 червня 2015

Цього разу команда Uspix надіслала на огляд  живильний крем, мус для вмивання та шипшинову маску. Було запропоновано спробувати ці засоби як в комплексі, так і кожний окремо.
огляд косметики успіх

Я почала з тандему "мус-крем" на ніч. Після першого вмивання стало зрозуміло, що мус справляється з функцією очищення шкіри обличчя на всі 100%, адже він прибирає з обличчя всі відмерлі клітини і фізично це дуже відчувається. Але мені його дія здалася зажорсткою: з’явилося дискомфортне відчуття стягнутості шкіри. Нанесення живильного крему це відчуття зняло, але виникла інша проблема – обличчя повністю не всотувало нанесений крем, хоч я й наносила його дуже мало, вбиваючи крем в шкіру пучечками пальців. Вийти зі становища допомогло промакування обличчя паперовою серветкою через деякий час після нанесення крему. Але такий порядок дій особисто мене не влаштував. Оскільки крем жирний та має досить щільну консистенцію, після консультації з виробником було вирішено спробувати повноцінне користування ним восени після початку опалювального сезону. Зараз же я мащу кремом шкіру рук (вона в мене дуже суха) та лікті. У такому застосуванні крем о цій порі року мене цілком влаштовує.

крем для обличчя

Що стосується мусу для вмивання, то я продовжила ним користуватися, але трошки за іншою схемою: день я вмиваюся мусом, день – своїм звичайним засобом. Використання мусу у цей спосіб також виявилося для мене оптимальним.

мус для обличчя

Що стосується шипшинової маски, то я наносила її вранці на 15-20 хвилин. Після змивання маски шкіра виглядала матовою, на дотик зволоженою та її колір видавався більш рівним (я навіть припинила користуватися ВВ-кремом). Всі ці ефекти зберігалися майже до вечора у спекотну погоду, та до кінця дня у прохолодну. Після користування маскою 4 дні підряд, я знов таки перейшла до схеми чередування "день-через день" через літо і відчуття, що забагато косметики саме зараз моє обличчя не потребує.

шипшинова маска для обличчя

Сподіваюся, що цей мій досвід буде корисним для тих, хто вже є клієнтами Uspix, та тих, хто ще вирішує ним стати :)

Від редакції. Це вже третій огляд продукції Uspix нашими оглядачками. Приємно, що виробник не стоїть на місці, а створює нові продукти, вдосконалює існуючі та завжди допоможе з вибором! Так тримати! Інтернет-магазин виробника косметики Uspix.

Коментарі (1)

Ната 21.08.15 20:13
вмиватися бурою й нашатирним спиртом? хай Бог милує... подивилась склад інших виробів і на мою думку цей виробник застряг у ХІХ столітті. можна знайти набагато краще

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter