Огляд сервісу та товарів від Орінго

9 грудня 2015

Інколи ми відходимо від звичного формату оглядів. Саме так сталося цього разу. Цей огляд буде не тільки про бренд, продукцію, а й про сервіс, що надає магазин виробника. А ще цей огляд вдвічі цікавіший, адже у ньому піде мова про ювелірні прикраси, котрі завжди на часі. Дякуємо магазину "Орінго" за креативний підхід та сміливість, адже на "таємного покупця" мало хто погоджується. Наше тестування складається з трьох частин: ми встигли протестувати онлайн сервіс, офлайн крамницю та виготовлення виробу на замовлення.

прикраси зі срібла орінго

Декілька слів про асортимент та сам магазин "Орінго"

Тішить, що у виробника можна обрати прикрасу як для молодої дівчини, так і для жінки. Можна обрати повсякденні прикраси, а можна знайти цікаві варіанти для свята. Одна модель прикраси може бути виконана з різним покриттям, камінням. Окремо варто зазначити, що у виробника дійсно демократичні ціни, як для ювелірної крамниці. В наш час це особливо важливо. Інтернет-магазин зручний, особистий кабінет зрозумілий. Незабаром виробник планує оновити сайт та додати українську. Ще сподобалась велика кількість акцій, різноманітних конкурсів – виробник активно взаємодіє і спілкується зі своїми покупницями, таку увагу отримати наразі складно.

Тест обслуговування в інтернет-магазині "Орінго"

Для огляду ми зазвичай пропонуємо виробникові надати декілька варіантів товарів для вибору,  але не цього разу. Наша місія полягала в тому, щоб лишитися непомітними та вдало зіграти роль звичайної покупниці. Звісно, виробник знав, що буде замовлення, та яке саме й коли, ми йому не повідомили. А щоб збити з пантелику, замовлення взагалі зробив чоловік. Замовлення робили за годину до закриття магазину та ще й у суботу. Наш запит обробили дуже швидко та зателефонували покупцю десь за 10 хвилин. Замовили підвіску зі штучним камнем, вона була у наявності, тож лишилося під’їхати у крамницю та забрати її.

підвіс зі срібла

Підвіска виявилась просто чарівною, адже вона постійно змінює колір. Коли ми робили світлини, то змінювали умови: температуру, кут, поверхню де знаходився виріб, освітлення. Що казати, вона дійсно виправдовує свою назву – "Настрій". 

 

Тест обслуговування в офлайновій крамниці

Друга частина нашого тестингу сервісу перенеслася до офлайнової крамниці виробника, що знаходиться у Харкові. До нашої підвіски необхідно було підібрати якийсь ланцюжок чи шнурок, щоб гідно пасував. Знаєте, ми перепробували, мабуть, більшість варіантів: шовковий шнурок, силіконовий, шкіряний – все не те, якось наша тендітна підвіска губилася. Та ось консультантка запропонувала подивитися срібні ланцюжки, перша ж модель припала до вподоби. Приємно, коли продавець налаштовується на твою хвилю та розуміє, чого ти хочеш, навіть якщо ти не можеш цього словами описати. Там же в крамниці попросили консультантку допомогти визначити розмір для кільця. Лише хвилинка, декілька примірок і ми знали, що будемо замовляти в інтернет-крамниці.

Ще перед візитом у магазин ми декілька разів телефонували та ставили різні питання. Навіть коли питання стосувалися чогось очевидного (наприклад, час роботи магазину), нам терпляче все розказували та привітно пояснювали нюанси. Підтримка в Орінго дійсно якісна, так тримати!

срібний підвіс з ланцюжком

Тест придбання виробу на замовлення

Наше третє замовлення знову зробили ввечері, за декілька хвилин до закриття магазину. Знову його швидко обробили, зателефонували та сказали, що завтра (25.11) ми отримаємо смс з датою коли виріб буде виготовлено та зможемо його забрати у зазначений день (як буде готовий, нам повідомлять). Цього разу замовили кільце. Виробник запевнив, що наше замовлення буде виконане 10 грудня. Так все й склалося - 10-го числа зателефонували та повідомили, що кільце готове, можна його забрати. Виріб отримали, ідеально підійшов за розміром. Це кільце я замовляла як повсякденне, але побачивши його наживо, зрозуміла що воно підійде до будь-якої нагоди.

срібне кільце

Підсумуємо переваги:

  • Сервіс бездоганний, до покупців ставляться уважно, як в інтернет-магазині, так й у офлайновій крамниці;
  • Приємно вразило упакування, такі милі та симпатичні коробочки, виглядають стильно;
  • Асортимент великий та постійно доповнюється;
  • Ювелірні вироби апробовано відповідно до вимог законодавства (пломби позрізали для фото, ну некрасиво вони виглядають);
  • Замовлений виріб було виготовлено вчасно. А одна з наших редакторок вже колись купляла в "Орінго", так от її вироби виконали навіть раніше.

Недоліками це складно назвати, віднесемо це до побажань:

  • Не знайшли на сайті інформації щодо подарункових сертифікатів. Штука нині популярна, адже так складно влучно обрати подарунок. Це питання вирішили вже на місці, сертифікати є, їх можна придбати; АПД. Виробник прочитав огляд та додав окремний пункт в магазині, тепер сертифікати видно, оперативність просто вражає!
  • Недосконалість бонусної системи, адже покупки в офлайновій крамниці не додаються до основного рахунку в інтернет-магазині. Підвіску ми купляли інтернетом, тож вона зарахувалась, а от ланцюжок вже пройшов повз бонусного рахунку.

орінго відгук

Давно мені не було так приємно робити покупки у нашого виробника! Дякуємо ювелірному інтернет-магазину "Орінго" за чудову можливість, ви чарівні та вкладаєте душу у свою справу!

Коментарі (15)

Олена 14.03.16 12:13
Замовляла сережки мамі на подарунок, мені все дуже сподобалось. І сережки і сервіс. Запакували дуже симпатично, і навіть цукерки поклали у пакет, це справді було дуже мило. Замовила, до речі, завдяки саме цьому огляду, дякую.
Valentina K 12.02.16 19:59
Я не частий гість на форумах, у соцмережах.Але зараз вирішила залишити коментар.Зараз проти орінгівців прокуратурою фабрикується справа, де підприємство звинувачують у фальсифікації, але виглядає все якось занадто "ідеально" і абсурдно в одночас -технологія з часів попередньої влади не змінилась.Комусь або заважає, або занадто "подобається" успішний бізнес, заснований на власному виробництві. Хтось хоче позбавити піприємця репутації і бізнесу, колективу професіоналів- робочих місць та засобів до існування. Купувала на сайті "Орінго" комплект у японському стилі.Емоції від покупки-тільки приємні:естетичне задоволення від виробу, креативний підхід "Орінго" до оформлення посилки (товар одержала поштою) і , нарешті, відчуття гордості за продукт, створений українцями в Україні. Дійсно вибір прикрас задовольнить самий вибагливий смак, відчувається, що колектив тут підібраний творчий, закоханий у свою справу. Тож щиро бажаю "Орінго" відстояти свою честь та своє діло.Тримайтесь!
Ірина 24.12.15 11:00
Мені подобається все - їх магазин, їх менеджери та прикраси. В мене багато прикрас Орінго і це чудовий подарунок друзям та рідним. Дякую madeinua, що розповідаєте про хороші приклади українського підприємництва!
minawa 19.12.15 16:19
Давно заглядывала на их сайт, но после вашего обзора таки решилась на заказ.
madeinua, спасибо.
Admynka 20.12.15 19:06
Чудово, що наш огляд став у нагоді :)
Тетяна 16.12.15 7:58
Обожнюю цей магазин! Як раз вчора забрала подаруночок до Нового Року. Було дуже приємно, прийшовши додому, виявити всерединіi пакету новорічну листiвку з побажаннями :)
Елена 15.12.15 14:00
Прекрасный магазин,я так его люблю
И здесь я украшения для всей семьи найду!
Огромнейший здесь выбор,чудесный каталог!
Изделия красивые"Оринго" продаёт!
Довольны покупатели обслуживанием таким,
И нет здесь недостатков-один лишь позитив!
Всегда встречают вежливо,с улыбкою всегда,
И мы теперь с "Оринго"-лучшие друзья!
На Сайте замечательном не скучно никогда,
Здесь Акции и Конкурсы проводятся всегда!
И если вдруг однажды на Форум попадёшь,
То много интересного здесь для себя найдёшь!
Желаю всем удачи и творческих идей!
Пусть в дружном коллективе будет всё-О"кей!!!
Антон 14.12.15 9:29
Дякую Вам за такий детальний огляд!
Прочитав його співробітникам - гарний настрій забезпечено. А для нас це (гарний настрій) найголовніше, бо тілки радісна людина може принести радість іншим.
Вказані Вами недоліки будемо виправляти. Наприклад, сертифікати вже зробили помітними - http://oringo.com.ua/stati/novogodnie-podarochnye-sertifikaty-oringo. =)

Бажаю "Зроблено в Україні" розвитку, добра та гарного настрою кожень день!

З повагою,
Антон (СЕО Орінго).

P.S. Чомусь не зміг поставити "не оцінювати" у пункті "оцінити виробника"... Довелося ставити п`ять зірочок. =) Можливо, Ви зможете відредагувати оцінку?
Admynka 14.12.15 10:05
Оце швидкість! Зараз зробимо апдейт в огляді :)

Дякуємо за добрі слова та чекаємо на українську версію крамниці ;)
Вікторія 14.12.15 8:23
А сам магазин лише російською. Це сумно. А для мене, як для потенційного покупця через це він неприйнятний.
Admynka 14.12.15 10:03
В огляді написали ж, що готується версія українською.

Й для кого ми все це пишемо..
Вікторія 14.12.15 13:27
До вас претензій немає. Я почитала. Просто маю досвід того, як всім відома розетка вже декілька років годує користувачів обіцянками, а Комфі, наприклад, зробили, але default-сторінка все одно російською. Тому повірю лише коли побачу.
Антон Орінго 14.12.15 11:46
Вікторія, розумію Вас. Ми працюємо в цьому напрямку.
Так склалося, що вже дуже багато років, через сукупність історичних обставин, українці з Харкова спілкуються переважно російською. Але ми поважаємо українську мову, тому зараз розробляємо оновлення та готуємо кваліфікованих робітників.
Сподіваюсь, що одного дня Ви звернете увагу на гарні, зроблені українськими майстрами, прикраси з Орінго.

З повагою, Антон (СЕО Орінго).
Олена 14.12.15 7:29
Какие вы молодцы , идея с обзорами отличная! :)
Admynka 14.12.15 10:04
Дякуємо :)

Насправді, молодці всі - й виробники, які не бояться зауважень та прискіпливих тестувань товарів :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter